Václav Haise - Vesnice

Olej na plátně, 50x65 cm, signováno vpravo dole, rám.

1023. Vesnice
Dražba ukončena:26.03.2014 20:37:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč