Václav Haise - Vesnice

Kombinovaná technika, 30x42 cm, signováno vpravo dole V. Haise, rám, pasparta, zaskleno.

1903, Buk - 1990

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3509. Vesnice
Dražba ukončena:27.01.2016 19:26:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč