Václav Haise - Autoportrét

Olej na plátně, 100x80 cm. Signováno vlevo dole V. Haise. Nerámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1903 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč

94534. Autoportrét
Dražba ukončena:07.05.2023 21:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč