Václav Haise - Chalupy v údolí

Olej na plátně, 80x100 cm. Signováno vlevo dole V. Haise. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč

43985. Chalupy v údolí
Dražba ukončena:30.04.2020 21:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč