Václav Haise - Chlumany na Šumavě

Tempera, 38x58 cm. Signováno vpravo dole V. Haise. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1903 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč

19780. Chlumany na Šumavě
Dražba ukončena:26.04.2018 18:41:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč