Václav Haise - Karlův most

Olej na plátně, 80x115 cm. Signováno vpravo dole V. Haise. Rám.

o autorovi: 1903 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč

20404. Karlův most
Dražba ukončena:31.05.2018 18:15:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč