Václav Haise - Kytice ve džbáně

Olej na kartonu, 70x50 cm. Signováno vpravo dole V.Haise. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč

42451. Kytice ve džbáně
Dražba ukončena:26.03.2020 19:54:31
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč