Václav Haise - Podzimní kytice

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole V. Haise. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč

28782. Podzimní kytice
Dražba ukončena:27.02.2019 18:51:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč