Václav Haise - U Berounky VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 85x110 cm. Signováno vpravo dole V. Haise. Nerámováno.

o autorovi: 1903 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč

46587. U Berounky VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:25.06.2020 22:12:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč