Václav Haise - U řeky

Olej na plátně, 38,5x48 cm. Signováno vlevo dole V. Haise. Rámováno.

Nejdelší strana: 58 cm

o autorovi: 1903 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč

153882. U řeky
Zbývá:8 dnů, 13 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:05:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 100 Kč

1 100 Kč 23.01.2026 15:00:22 16593
1 000 Kč 22.01.2026 23:16:49 15031