Václav Haise - Uprostřed vesnice

Olej na plátně, 60x92 cm. Signováno vpravo dole V. Haise. Nerámováno.

o autorovi: 1903 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč

43660. Uprostřed vesnice
Dražba ukončena:29.04.2020 19:04:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 000 Kč