Václav Haise - V zrcadle

Olej na plátně, 85x65 cm. Signováno vpravo dole V. Haise. Nerámováno.

Stav: Malba poškozena.

o autorovi: 1903 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč

58544. V zrcadle
Dražba ukončena:28.04.2021 21:30:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč