Václav Haise - Ve vesnici

Olej na kartonu, 56x80 cm, signováno vpravo dole V. Haise, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč

10576. Ve vesnici
Dražba ukončena:31.05.2017 20:52:17
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 800 Kč