Václav Haise - Viadukt na Štvanici

Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vpravo dole V. Haise. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 85 cm

o autorovi: 1903 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč

107046. Viadukt na Štvanici
Dražba ukončena:13.12.2023 22:29:53
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč