Václav Haise - Za vsí

Tempera, 30x42 cm. Signováno vpravo dole V. Haise. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, pasparta zašpiněna.

o autorovi: 1903 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč

19766. Za vsí
Dražba ukončena:26.04.2018 18:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 26.04.2018 17:43:00 826