Václav Haise - Zátiší

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole V. Haise. Olištováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč

301313. Zátiší
Dražba ukončena:08.10.2019 20:53:24
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:8 500 Kč