Václav Haise - Zátiší na červeném

Olej na plátně, 60x54 cm. Signováno vpravo dole V. Haise. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1903 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč

96490. Zátiší na červeném
Dražba ukončena:28.06.2023 22:25:44
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč