Václav Haise - Zátiší s květinou

Olej na sololitu, 80x60 cm. Signováno vpravo dole V. Haise. Rámováno.

Nejdelší strana: 95 cm

o autorovi: 1903 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč

96560. Zátiší s květinou
Dražba ukončena:29.06.2023 20:18:52
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč