Václav Haise - Zátiší s ovocem

Olej na kartonu, 32x39 cm. Signováno vpravo dole V. Haise. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč

23904. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:01.11.2018 21:06:52
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 000 Kč