Václav Hejna - Beznohý hráč na foukací harmoniku

Olej na plátně, 76x65 cm, signováno vpravo urpostřed V. Hejna, olištováno.

1914, Praha - 1985, Praha
Student architektury na Českém učení technickém v Praze (1931-1938, prof. Blažíček). Maloval expresivní obrazy postav a předmětu, ve kterých se snažil zachytit dramatické duševní stavy. Vystavoval mimo jiné i v Topičově salonu.

2360. Beznohý hráč na foukací harmoniku
Dražba ukončena:27.05.2015 21:48:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč