Václav Hejna - Soubor 3 prací

Kombinované techniky, rozměry: 46x60 cm, 50x39 cm a 29x21 cm, všechny signovány V. Hejna, rámovány, paspartovány, zaskleny.

1914, Praha - 1985, Praha

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

6465. Soubor 3 prací
Dražba ukončena:30.11.2016 20:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč