Václav Hejna - Ženy s papouškem

Olej na kartonu, 40x52 cm, signováno vpravo dole V. Hejna, rám.

1914, Praha - 1985, Praha
Student architektury na Českém učení technickém v Praze (1931-1938, prof. Blažíček). Maloval expresivní obrazy postav a předmětu, ve kterých se snažil zachytit dramatické duševní stavy. Vystavoval mimo jiné i v Topičově salonu.

Pozn.: Rám poškozen.

3355. Ženy s papouškem
Dražba ukončena:26.11.2015 20:17:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč