Václav Hejna - Dívka

Akvarel, 26x21 cm. Signováno vpravo nahoře V. Hejna. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914, Praha - 1985, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

49239. Dívka
Dražba ukončena:30.09.2020 21:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč