Václav Hejna - Jaro

Olej na plátně, 54x66 cm, signováno vpravo nahoře V. Hejna, rám.

Pozn.: Vzadu autorský štítek a číslo. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1914, Praha - 1985, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

13834. Jaro
Dražba ukončena:26.10.2017 20:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč