Václav Hejna - Koláž

Koláž, 45x35 cm. Signováno dole uprostřed V. Hejna. Rám, sklo.

Pozn.: Rám a papír mírně poškozeny.

o autorovi: 1914, Praha - 1985, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

27002. Koláž
Dražba ukončena:30.01.2019 18:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč