Václav Hejna - Krajina s řekou

Olej na plátně, 43x67 cm. Signováno vlevo dole V. Hejna. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1914, Praha - 1985, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

27286. Krajina s řekou
Dražba ukončena:31.01.2019 18:31:25
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 800 Kč