Václav Hejna

51730. Ležící akt

popis: Akvarel, 27x37 cm. Monogramováno vpravo dole V. H. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen. Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1914, Praha - 1985, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

dražba ukončena: 28.10.2020 21:38:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 900 Kč