Václav Hejna - Mezi stromy

Olej na kartonu, 25x70 cm. Monogramováno vpravo dole VH. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1914, Praha - 1985, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

25245. Mezi stromy
Dražba ukončena:29.11.2018 19:37:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 300 Kč