Václav Hejna

49076. Mořský příboj

popis: Olej na kartonu, 26x34 cm. Signováno vlevo nahoře V. Hejna. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914, Praha - 1985, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

zbývá: 1 dnů, 7 hodin

konec dražby: 30.09.2020 19:10:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 29.08.2020 18:47:33 411