Václav Hejna - Odvrácený akt

Kombinovaná technika, 30x40 cm. Signováno vpravo nahoře Václ. Hejna. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1914, Praha - 1985, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

51767. Odvrácený akt
Dražba ukončena:28.10.2020 22:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč