Václav Hejna

51767. Odvrácený akt

popis: Kombinovaná technika, 30x40 cm. Signováno vpravo nahoře Václ. Hejna. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen. Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1914, Praha - 1985, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

dražba ukončena: 28.10.2020 22:15:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč