Václav Hejna

45467. Portrét Jiřího Ortena

popis: Tempera, 47x34 cm. Signováno vpravo dole V. Hejna. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen. Dílo bylo vystaveno v Císařské konírně Pražského hradu na výstavě Portrét v Čechách pohledem dvou století.

o autorovi: 1914, Praha - 1985, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

dražba ukončena: 28.05.2020 22:02:53

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 3 700 Kč