Václav Hejna - Portrét Karla Černého

Kresba, 41x28 cm. Signováno vlevo nahoře V. Hejna Paris 47. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Malováno v Pařížském období Václava Hejny.

o autorovi: 1914, Praha - 1985, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

44016. Portrét Karla Černého
Dražba ukončena:30.04.2020 21:54:32
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč