Václav Hejna - Sedící akt

Olej na plátně, 65x45 cm. Signováno vpravo nahoře V. Hejna. Olištováno.

Pozn.: malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1914, Praha - 1985, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

27359. Sedící akt
Dražba ukončena:31.01.2019 19:33:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč