Václav Hejna

45447. Snopy v řadě

popis: Olej na kartonu, 35x26 cm. Signováno vpravo nahoře V. Hejna. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914, Praha - 1985, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

dražba ukončena: 28.05.2020 21:34:00

vyvolávací cena: 900 Kč

vydraženo za: 1 200 Kč