Václav Hejna

37870. Z Prahy

popis: Olej na plátně, 46x55 cm. Signováno vpravo nahoře V. Hejna. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1914, Praha - 1985, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

dražba ukončena: 27.11.2019 19:50:19

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 000 Kč