Václav Hejna

37870. Z Prahy

popis: Olej na plátně, 46x55 cm. Signováno vpravo nahoře V. Hejna. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1914, Praha - 1985, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

zbývá: 6 dnů, 19 hodin

konec dražby: 27.11.2019 19:24:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 100 Kč