Václav Hejna - Žena

Olej na kartonu, 30x25 cm. Signováno vlevo dole V. Hejna 46. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 36 cm

o autorovi: 1914, Praha - 1985, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

77548. Žena
Dražba ukončena:26.05.2022 21:42:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč