Václav Hejna

51732. Žena v křesle

popis: Kombinovaná technika, 44x30 cm. Signováno vlevo nahoře V. Hejna 1944. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914, Praha - 1985, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

dražba ukončena: 28.10.2020 21:41:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč