Václav Hejna - Ženský akt

Kombinovaná technika, 42x35 cm. Signováno vpravo nahoře Václav Hejna. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914, Praha - 1985, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

45425. Ženský akt
Dražba ukončena:28.05.2020 21:12:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč