Václav Hlavsa - Potok v bukovém lese

Olej na plátně, 47x70 cm, signováno vpravo dole Václ. Hlavsa, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1905 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

12625. Potok v bukovém lese
Dražba ukončena:21.09.2017 20:27:50
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč