Václav Hlavsa - Před bouří

Olej na plátně, 60x80 cm, signováno vpravo dole Václ. Hlavsa, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1905 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

12043. Před bouří
Dražba ukončena:29.06.2017 20:51:22
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 300 Kč