Václav Hollar - Aeneas

Mědirytina, 30x20 cm. Signováno dole uprostřed v tisku W. Hollar. 17. století. Volný list.

o autorovi: 1607 - 1677

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

57045. Aeneas
Dražba ukončena:18.03.2021 21:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč