Václav Hollar - Lodě na moři

Lept, 40x17 cm. Signováno vlevo dole v tisku W. Hollar 1665. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1607 - 1677

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

45118. Lodě na moři
Dražba ukončena:27.05.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 500 Kč