Václav Hollar - Mulier Bernensis

Mědirytina, 9x6 cm. Signováno vlevo dole v tisku Hollar. 17. století. Volný list částečně nalepený na kartonu.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1607 - 1677

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

56769. Mulier Bernensis
Dražba ukončena:17.03.2021 19:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč