Václav Hollar

56769. Mulier Bernensis

popis: Mědirytina, 9x6 cm. Signováno vlevo dole v tisku Hollar. 17. století. Volný list částečně nalepený na kartonu.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1607 - 1677

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

zbývá: 11 dnů, 9 hodin

konec dražby: 17.03.2021 19:38:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč