Václav Hollar

52295. O hadu, lišce a ježkovi

popis: Mědirytina, 25x20 cm. Signováno vpravo dole v tisku Hollar 1666. Podle Johna Ogilbta. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1607 - 1677

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

dražba ukončena: 11.11.2020 20:55:52

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 100 Kč