Václav Hollar

56743. O lvu a myši

popis: Mědirytina, 22x17 cm. 17. století. Nesignováno. Volný list.

o autorovi: 1607 - 1677

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

zbývá: 19 dnů, 9 hodin

konec dražby: 17.03.2021 19:12:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč