Václav Hollar - O lvu a myši

Mědirytina, 22x17 cm. 17. století. Nesignováno. Volný list.

o autorovi: 1607 - 1677

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

56743. O lvu a myši
Dražba ukončena:17.03.2021 19:20:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč