Václav Hollar - Pes a jeho stín

Mědirytina, 24x16 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo. List z knihy Ezopovy bajky. 17. století.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1607 - 1677

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

72470. Pes a jeho stín
Dražba ukončena:09.02.2022 22:47:25
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč