Václav Irmanov - Rozinantha

Bronz, celková výška: 39 cm. Značeno V. Irmanov 92.

Pozn.: Mírně poškozeno.

301961. Rozinantha
Dražba ukončena:06.11.2019 20:03:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 800 Kč