Václav Jansa - Dva akty

Kresba, 46x25 cm. Signováno vpravo dole V. Jansa. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1859 - 1913
Narodil se v Německých Zlatníkách. Studoval AVU v Praze a ve Vídni. Věnoval se hlavně krajinomalbě a při velké přestavbě Prahy na konci 19. stol. zachytil mnoho dnes již neexistujících pohledů na Prahu, zvláště Židovské město. Podílel se na tvorbě Maroldova panoramatického obrazu Bitva u Lipan.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 950 000 Kč

64509. Dva akty
Dražba ukončena:16.09.2021 21:48:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč