Václav Jansa - Soubor 3 kreseb

Od 13x21 cm do 21x30 cm, 1x signováno V. Jansa, 2x monogramováno VJ, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen. Papír mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1859 - 1913
Narodil se v Německých Zlatníkách. Studoval AVU v Praze a ve Vídni. Věnoval se hlavně krajinomalbě a při velké přestavbě Prahy na konci 19. stol. zachytil mnoho dnes již neexistujících pohledů na Prahu, zvláště Židovské město. Podílel se na tvorbě Maroldova panoramatického obrazu Bitva u Lipan.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 950 000 Kč

17335. Soubor 3 kreseb
Dražba ukončena:28.03.2018 21:48:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč