Václav Jansa - Stará Praha

100 reprodukcí akvarelů v deskách (ofset), 45x33 cm desky a 26x16 cm reprodukce.

Pozn.: Nakladatel Bedřich Kočí, Praha. Popisuje Jan Herain. Mírně poškozeno.

o autorovi: 1859 - 1913
Narodil se v Německých Zlatníkách. Studoval AVU v Praze a ve Vídni. Věnoval se hlavně krajinomalbě a při velké přestavbě Prahy na konci 19. stol. zachytil mnoho dnes již neexistujících pohledů na Prahu, zvláště Židovské město. Podílel se na tvorbě Maroldova panoramatického obrazu Bitva u Lipan.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 950 000 Kč

11120. Stará Praha
Dražba ukončena:14.06.2017 19:55:51
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 600 Kč